Dział płyt meblowych - Dystrybucja

Kamila Syrzistie-Zabawa

specjalista ds. sprzedaży

T +48 616 503 604
F +48 616 503 603
kamila.syrzistie-zabawa@egger.com

Monika Pabich - Klosinska

specjalista ds. sprzedaży

T +48 616 503 614
F +48 616 503 603
monika.pabich-klosinska@egger.com

Mariusz Kózka

kierownik sprzedaży na rynek polski
mariusz.kozka@egger.com

Paweł Zachura

manager sprzedaży

T +48 669 995 560
pawel.zachura@egger.com

Marcin Majchrowski

manager sprzedaży

T +48 607 094 025
marcin.majchrowski@egger.com

Przemysław Sobierajski

manager sprzedaży

T +48 691 361 922
przemyslaw.sobierajski@egger.com

Witold Gniłka

manager sprzedaży

T +48 607 094 084
witold.gnilka@egger.com

Wojciech Lidacki

manager sprzedaży

T +48 607 094 931
wojciech.lidacki@egger.com

Dział płyt meblowych - Przemysł

Artur Fudalej

kierownik sprzedaży Przemysł Polska
artur.fudalej@egger.com

Roman Klejzerowicz

manager sprzedaży

T +48 601 730 874
roman.klejzerowicz@egger.com

Radosław Syroka

manager sprzedaży

T +48 691 534 353
radoslaw.syroka@egger.com

Tomasz Sęk

manager sprzedaży

T +48 607 094 053
tomasz.sek@egger.com


Dział Wsparcia Architektów

Wojciech Pytliński

project manager

T +48 607 730 727
wojciech.pytlinski@egger.com

Karolina Milewska

project manager

T +48 691 250 096
karolina.milewska@egger.com


Dział paneli podłogowych

Hanka Dobrowolska

dyrektor sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią

T +48 618 439 528
hanka.dobrowolska@egger.com

Zbigniew Błaszczak

manager sprzedaży

T +48 609 541 258
zbigniew.blaszczak@egger.com

Piotr Mocek

manager sprzedaży

T +48 691 861 123
piotr.mocek@egger.com

Monika Wiśniewska

Team Leader Obsługa Klienta Dział Podłóg

T +48 61 843 95 28
F +48 618 471 328
monika.wisniewska@egger.com

Lidia Kaczmarek

specjalista ds. sprzedaży

T +48 618 439 025
F +48 618 471 328
lidia.kaczmarek@egger.com

Anna Żak-Król

specjalista ds. sprzedaży

T +48 61 650 36 09
F +48 618 471 328
anna.zak-krol@egger.com

Karolina Ozimska

specjalista ds. sprzedaży

T +48 61 650 36 05
F +48 618 471 328
karolina.ozimska@egger.com

Dział produktów budowlanych

Maciej Cęgiel

manager sprzedaży na rynek polski oraz Litwę, Łotwę

T +48 609 541 257
maciej.cegiel@egger.com