Zespół EGGER Polska

Dział płyt meblowych:


Kamila Syrzistie-Zabawa
specjalista ds. sprzedaży
T +48 616 503 604
F +48 616 503 603
kamila.syrzistie-zabawa@egger.com


Adrianna Matuszak
specjalista ds. sprzedaży
T + 48 616 503 602
F
+48 616 503 603
adrianna.matuszak@egger.com


Roman Klejzerowicz
manager sprzedaży
T +48 601 730 874
roman.klejzerowicz@egger.com


Mariusz Kózka
manager sprzedaży
T +48 607 094 902
mariusz.kozka@egger.com


Paweł Zachura
manager sprzedaży
T +48 669 995 560
pawel.zachura@egger.com


Artur Fudalej
manager sprzedaży
T + 48 607 094 904
artur.fudalej@egger.com


Anna Myślak
marketing & communication manager
T +48 725 909 905
anna.myslak@egger.com


Kinga Bednarek
specjalista ds. marketingu
T +48 616 503 610
F +48 618 471 328
kinga.bednarek@egger.com


Marta Torzewska
specjalista ds. marketingu
T +48 616 503 612
marta.torzewska@egger.com


Wojciech Pytliński
project manager
T + 48 607 730 727
wojciech.pytlinski@egger.com


Ladislav Klimt
dyrektor sprzedaży na rynek polski
T +420 495 531 531
ladislav.klimt@egger.com


Waldemar Zawiślak
kierownik sprzedaży na rynek polski
waldemar.zawislak@egger.com

 

Dział paneli podłogowych:


Hanka Dobrowolska
dyrektor sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią
T +48 618 439 528
F +48 618 471 328
hanka.dobrowolska@egger.com


Zbigniew Błaszczak
manager sprzedaży 
T +48 609 541 258
zbigniew.blaszczak@egger.com


Piotr Mocek
manager sprzedaży
T +48 691 861 123
piotr.mocek@egger.com


Lidia Kaczmarek
specjalista ds. sprzedaży
T +48 618 439 025
F +48 618 471 328
lidia.kaczmarek@egger.com


Agnieszka Frąckowiak
specjalista ds. sprzedaży
T +48 618 439 527
F +48 618 471 328
agnieszka.frackowiak@egger.com


Monika Wiśniewska
specjalista ds. sprzedaży
T +48 61 843 95 28
F +48 618 471 328
monika.wisniewska@egger.com

 

Dział produktów budowlanych:


Maciej Cęgiel
manager sprzedaży na rynek polski oraz Litwę, Łotwę
T +48 609 541 257
F +48 618 471
maciej.cegiel@egger.com