Zespół EGGER Polska

Dział płyt meblowych:


Kamila Syrzistie-Zabawa
specjalista ds. sprzedaży
T +48 616 503 604
F +48 616 503 603
kamila.syrzistie-zabawa@egger.com

Monika Pabich - Klosinska
specjalista ds. sprzedaży
+48 616 503 614
+48 616 503 603
monika.pabich-klosinska@egger.com


Mariusz Kózka
kierownik sprzedaży na rynek polski
T +48 607 094 902
mariusz.kozka@egger.com


Roman Klejzerowicz
manager sprzedaży
T +48 601 730 874
roman.klejzerowicz@egger.com


Marcin Majchrowski
manager sprzedaży 
T +48 607 094 025
marcin.majchrowski@egger.com 


Tomasz Sek
manager sprzedaży 
T +48 607 094 053
tomasz.sek@egger.com 


Paweł Zachura
manager sprzedaży
T +48 669 995 560
pawel.zachura@egger.com


Artur Fudalej
manager sprzedaży
T + 48 607 094 904
artur.fudalej@egger.com

 

Wojciech Lidacki
manager sprzedaży 
T +48 607 094 931
wojciech.lidacki@egger.com

 

Witold Gniłka
manager sprzedaży
T +48 607 094 084
witold.gnilka@egger.com

 

Wojciech Pytliński
project manager
+ 48 607 730 727
wojciech.pytlinski@egger.com 

 

Dział Marketingu:

Anna Myślak
marketing & communication manager
T +48 725 909 905
anna.myslak@egger.com


Kinga Bednarek
specjalista ds. marketingu
T +48 616 503 610
kinga.bednarek@egger.com


Marta Torzewska
specjalista ds.marketingu
T +48 616 503 612
marta.torzewska@egger.com

 

Dział paneli podłogowych:


Hanka Dobrowolska
dyrektor sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią
T +48 618 439 528
F +48 618 471 328
hanka.dobrowolska@egger.com


Zbigniew Błaszczak
manager sprzedaży 
T +48 609 541 258
zbigniew.blaszczak@egger.com


Piotr Mocek
manager sprzedaży
T +48 691 861 123
piotr.mocek@egger.com


Lidia Kaczmarek
specjalista ds. sprzedaży
T +48 618 439 025
F +48 618 471 328
lidia.kaczmarek@egger.com


Monika Wiśniewska
specjalista ds. sprzedaży
T +48 61 843 95 28
F +48 618 471 328
monika.wisniewska@egger.com

 

Dział produktów budowlanych:


Maciej Cęgiel
manager sprzedaży na rynek polski oraz Litwę, Łotwę
T +48 609 541 257
F +48 618 471
maciej.cegiel@egger.com