EGGER Polska

Mehr aus Holz

Text size

Subnavigation

Zespół EGGER Polska

Dział płyt meblowych:

Magdalena Serafinowicz
kierownik biura
T +48 616 503 601
F +48 616 503 603
magdalena.serafinowicz@egger.com

Monika Barda
specjalista ds. sprzedaży
T +48 616 503 602
F +48 616 503 603
monika.barda@egger.com

Monika Kłosińska
specjalista ds. sprzedaży
T +48 616 503 604
F +48 616 503 603
monika.pabich-klosinska@egger.com

Roman Klejzerowicz
manager sprzedaży
T +48 601 730 874
roman.klejzerowicz@egger.com

Mariusz Kózka

manager sprzedaży
T +48 607 094 902
mariusz.kozka@egger.com

Paweł Zachura
manager sprzedaży
T +48 669 995 560
pawel.zachura@egger.com

Artur Fudalej
manager sprzedaży
T + 48 607 094 904
artur.fudalej@egger.com

Anna Terech
marketing manager
T +48 783 101 082
anna.terech@egger.com

Ladislav Klimt
dyrektor sprzedaży na rynek polski
T +420 495 531 531
ladislav.klimt@egger.com

Waldemar Zawiślak
kierownik sprzedaży na rynek polski
T +48 616 503 602
T +48 601 730 808
waldemar.zawislak@egger.com


Dział paneli podłogowych:

Hanka Dobrowolska
dyrektor sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią
T +48 618 439 528
F +48 618 471 328
hanka.dobrowolska@egger.com

Zbigniew Błaszczak
mnaager sprzedaży

T +48 609 541 258
zbigniew.blaszczak@egger.com

 

Jakub Banaszyński
manager sprzedaży

T +48 607 638 750

jakub.banaszynski@egger.com

 

Piotr Mocek

manager sprzedaży

T +48 691 861 123

piotr.mocek@egger.com

 

Lidia Kaczmarek
specjalista ds. sprzedaży
T +48 618 439 025
F +48 618 471 328
lidia.kaczmarek@egger.com

Agnieszka Frąckowiak
specjalista ds. sprzedaży
T +48 618 439 527
F +48 618 471 328
agnieszka.frackowiak@egger.com

Kinga Bednarek
specjalista ds. sprzedaży
T +48 616 503 610
F +48 618 471 328
kinga.bednarek@egger.com

Monika Wiśniewska
specjalista ds. sprzedaży
T +48 61 843 95 28
F +48 618 471 328
monika.wisniewska@egger.com

 

 

Dział produktów budowlanych:

Maciej Cęgiel
manager sprzedaży na rynek polski oraz Litwę, Łotwę
T +48 609 541 257
F +48 618 471
maciej.cegiel@egger.com